Spotkanie z Panią Beatą Witoń z wydawnictwa Zakamarki

Dnia 30 listopada 2022r. odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie z Panią Beatą Witoń z wydawnictwa Zakamarki. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Dzieci z młodszych grup podczas spotkania zostały zapoznane z przygodami Alberta Albertsona. Pani Beata Witoń przeczytała dzieciom opowiadanie "Nieźle to sobie wymyśliłeś Albercie". Dzieci brały udział w różnych zabawach ruchowych. Na koniec spotkania wykonały pracę plastyczną "Helikopter Alberta".

Natomiast dzieci z grup starszych zostały zapoznane z opowiadaniem "Rodzina Obrabków" Andersa Sparringa i Pera Gustavssona. Książka zrobiła na dzieciach bardzo wielkie wrażenie. Aktywnie uczestniczyły w warsztatach z panią Beatą i z zaangażowaniem wykonywały maski rabusiów. Tego dnia Rodzice mieli możliwość zakupienia książek z wydawnictwa Zakamarki w promocyjnej cenie.