Motylki

Motylki” to najmłodsza grupa w przedszkolu. 4 dziewczynki i 6 chłopców niedawno się poznało, a już uwielbiają razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć i budować z klocków. Każdego dnia odkrywają przedszkole, do którego przychodzą z wielką radością. Polubiły swoją piękną, kolorową salę, w której czują się bezpiecznie. Miło spędzają czas bawiąc się w kącikach zainteresowań. Podczas zajęć uczą się wierszy, piosenek, chętnie malują, rysują i lepią z różnych mas. Dzieci stają się z każdym dniem coraz bardziej samodzielne, potrafią dzielić się zabawkami, uczą się pomagać sobie nawzajem. Dużo radości sprawiają im codzienne zabawy w ogródku przedszkolnym. Po intensywnej zabawie i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, dzieci odpoczywają słuchając bajek i muzyki relaksacyjnej. Każdy dzień przynosi dzieciom mnóstwo radości i nowe doświadczenia, które pomagają zdobywać dzieciom panie Marlena Hajduk i Martyna Kruczak oraz pomoc nauczycielek pani Kasia Borkowska. Na poniższym zdjęciu oprócz dzieci i ich pań jest również Pani Dyrektor Monika Łaszkiewicz.