Biedronki

Grupa „Biedronek”, to grupa dzieci czteroletnich. Uczęszcza do niej jedenastu chłopców i cztery dziewczynki. Dzieci przychodzą do przedszkola z radością, gdyż dużą część czasu spędzają na zabawie rówieśnikami. W sali lubią się bawić klockami, układankami czy puzzlami, a także z wielkim zapałem kolorują i rysują.  Dzieci chętnie korzystają z kącików zabaw organizując wspólne zabawy lalkami, w lekarza, majsterkowicza lub w straż pożarną. W ogródku przedszkolnym uczestniczą w zabawach ruchowych, gdyż energia ich rozpiera. Podczas pobytu w ogródku korzystają z pojazdów do jeżdżenia i rowerków, jednak najchętniej bawią się w piaskownicy i na huśtawkach. Po tak wypełnionym zabawą dniu, chętnie odpoczywają przy czytanych przez panie opowiadaniach o przygodach Elmera i Pomelo.

Każdego dnia w przedszkolu czekają na dzieci panie: Anna Kasprzak i Barbara Maćkowiak, Izabela Popielas i Iryna Rud pomagają dzieciom w stawaniu się coraz bardziej samodzielnymi przedszkolakami.