Sowy

Grupa ,,Sów” to dziewiętnaścioro uśmiechniętych i energicznych  sześciolatków: 7 dziewczynek i 12 chłopców.  Opiekę nad dziećmi sprawują pani Agnieszka, pani Karolina i pani dyrektor Monika. Pomaga im pani Hania. Dzieci chodzą do przedszkola czwarty rok, więc bardzo dobrze się znają i nawiązują przyjaźnie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane w sali przedszkolnej oraz spędzanie czasu w ogrodzie przedszkolnym. Chętnie wykonują prace plastyczne z zastosowaniem różnych technik. Wiele radości sprawia im nauka tańców oraz śpiewanie piosenek. W  wolnym czasie najchętniej rysują, kolorują, bawią się w zabawy tematyczne i konstruują z klocków ciekawe budowle. W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci poszerzają swoją wiedzę oraz rozwijają swoje umiejętności. Przed nimi ważne wyzwanie – wkroczenie w świat liter i liczb. Pomocne w tym zakresie są wykonywane zadania w kartach pracy z pakietu ,,Nowe przygody Olka i Ady”. Po dniu  pełnym wrażeń odpoczywają  przy spokojnej muzyce lub czytanych bajkach przez ich Panie.